سه شنبه ، 1400/01/31 ساعت 3:04


سرمایه گذاری 12 میلیون دلاری کمپانی بریجستون در کارخانه OTR واقع در Illinois

کمپانی Bridgestone Americas Inc مبلغی 12 میلیون دلاری را در کارخانه خود واقع در Bloomington سرمایه گذاری می کند تا تولید تایرهای OTR را در کارخانه خود بهبود دهد و چندین سایز و الگو برای تایرهای 29،33 و 35 اینچی اضافه نماید.هم اکنون این تایرها در ژاپن  تولید میشوند.
این بزرگترین سرمایه گذاری است که در کارخانه تولید تایرهای OTRانجام میگیرد.این تایرها از زمان گسترش 48 میلیون دلاری  تولید تایرهای رادیال و سنگین در سال 2011  و 2014 توسط کمپانی بریجستون برای معدن و ساخت و ساز به کار برده میشوند.
مدیر کارخانه با نام Monty Greutman نیز می گوید :اضافه شدن سه سایز به تایرهای تولیدی در خط تولید Bloomington به همراه کارخانه تایرهای OTR در Aiken County, S.C باعث شد تا ما بتوانیم با تولید منطقه ای محصولات اصلی مان، مشتریان امریکای شمالی را نیز پشتیبانی کنیم.سرمایه گذاری انجام گرفته انعطاف ما به منظور  تولید تایرهای رادیال و یا بایاس با کیفیت را افزایش میدهد.
کمپانی بریجستون ماه پیش اعلام کرد که مبلغ 28 میلیون دلار را برای کارخانه واقع در Puente San Miguel اسپانیا هزینه میکند تا بتواند راه اندازی خط تولید تایرهای رادیال کامیونی 24 اینچی را ممکن سازد که برای مصارف خارج و داخل جاده ای مناسب میباشد.
 

  • 1397/05/17
  • اخبار انجمن
  • 0
  • 1333

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید:

رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.

دیدگاه خود را بنویسید: